V neděli 29. července se uskutečnilo na dunajovické přehradě za účelem propagace cykloturistiky „Setkání cyklistů trasy Mikroregionem Moravia“.

V loňském roce byla tato trasa vedoucí pře Višňovou, Trstěnice, Džbánice, Tvořihráz, Žerotice, Výrovice, Horní Dunajovice rozšířena. Dnes prochází i obcí Morašice. Cyklostezka tedy prochází všemi obcemi Svazku obcí Moravia.

Při zmiňované akci měli možnost cyklisté posedět u penzionu Přehrada a užít si tak atmosféry, kterou za partnerství Skupiny ČEZ uspořádaly v rámci svazku Horní Dunajovice a Višňové. Akci hudebně provázel One man Georgi – live music. Nabídka občerstvení tohoto odpoledne byla pro návštěvníky obohacena o douzovanou cigáru a maso z grilované kýty.

Akce s „načasovaným“ počasím byla příjemně stráveným odpolednem v překrásném prostředí přírody v okolí přehrady na rozhraní Horních Dunajovic a Višňového.

Comments are closed.

ŽEROTICE